קהילה של פלא

החברים

מאחורי הקלעים

לביא בן חקון

מנהל שיעורים

אורי בן לביא

צוות שיעורים

ניר אהרוני

מוסיקאי של הלב

image

זהר אלישר

אחראית שיעורים

image

גל שלום עמר

מוסיקאי עם לב

תמונות שלנו

פלא גדול

לומדים מספרים

נועם שחף

זו הזדמנות לומר שלפעמים השיעור כל כך נוגע שזה מרגיש כאילו העולם הזה נברא בשביל שיינתן בו השיעור הזה, והשיעור הזה נכתב כדי שאני אשמע אותו ברגע הזה ממש ככה. זה נותן תחושה כזו שלאדם יש מקום בעולם וכידוע אין דבר גדול מזה שאדם פתאום רואה ומרגיש בחוש שיש לו מקום – כל הדברים הטובים בעולם צומחים מתוך התחושה הזו ותודה ענקית שכל זה מתאפשר בזכותכם.

אבידן אופיר

כשפגשתי את התורה הזאת בפעם הראשונה הרגשתי כאילו מישהו הוריד את המסך מעל המציאות וגילה בפני את ההיכל האמיתי שבו אנו חיים. כמו גשם של תחילת חורף מרווה מרענן מחדש מנקה. פותח את הלב ומגלה סודות עמוקים ופלאיים.

מרים בנאי

…דרך תורת החסידות שיעורי התורה המופלאים נוגעים במהויות של זהות אותנטית ונותנים מקום לכל אחד ואחד בעולם הזה. דברי חוכמה על התמודדויות החיים הנותנים מקום גם לרגשות הקשים ובעיקר לדרך עצמה.

רועי וסרמן

מנסה למצוא את המילים לתאר כמה אהבה והערכה יש לי לרב יעקב! לתאר איך מילותיו תמכו בהעמקת שורשי, גדילת ענפי ותולדת פירותי. לתאר איך חוכמתו העצימה אותי והרחיבה את שפת ליבי. לתאר איזה פלא זה לשבת בשיעורים בהנהגתו במרחבים שהשתנו לאורך הזמן

טל חתוכה

מילים המצמיחות, בונות ומרפאות את הלב, המשיבות לשורש, למהות הגדולה באמת. אור גדול המגיע בענווה עצומה, תורה שכאילו מצליחה להשתכח מאיתנו וחוזרת לחיות מחדש בלב ובנשמה.

אופיר אפק

רבי יעקב הוא אחד יחיד ומיוחד בעל דרך יפה ומוארת שיכולה לעזור לכל האנושות ללא הבדל גזע דת או מין. ראיתי במו עיני איך הוא פותר מצבים קשים על ידי חום ואהבה ואני מאוד מאמין בדרך שלו ובאנרגיה הטובה שכל מי שמתקרב אליו מיד מרגיש אותה. אתה נכס יקר לעם ישראל ולעולם כולו. אוהב אותך אהבה גדולה ידידי.